З Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Шановні мешканці Люботинської міської територіальної  громади!

Прийміть найкращі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Для багатьох з нас рік, що минає, був аж ніяк не простим. Нас випробовувала на міцність доля, загартовували труднощі. Але, все, з чим ми прийшли до Нового року, стало для кожного потрібним досвідом, новим і таким необхідним.

Ми пізнали себе істинних, свої можливості, свою силу і волю. Усвідомили, що тільки нам вирішувати, чи будемо ми зламані непростими обставинами,  чи, навпаки, зможемо з гідністю їх подолати.

Тож бажаю кожному з нас аби  Новий рік  приніс  тільки сприятливі, позитивні емоції, подарував легкість у всіх справах , допоміг здійснитися задуманому, був  легким, стабільним і прибутковим.

Нехай Новий рік дасть нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень.

Я бажаю кожному мешканцю нашої громади добра і миру, здоров’я і гармонії, спокою і щастя!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!

З повагою

Міський голова                                                               Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 13:00 28.12.2020