15 грудня - День працівників суду

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Щорічно, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду.  Це професійне свято людей, основною місією яких є захищати права і свободи громадян, незалежно від їх статі, віку, поглядів . Саме від самовідданої праці працівників суду великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Шановні працівники судової системи!

З нагоди професійного свята прийміть наші вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Нехай ваші щоденні професійні зусилля будуть запорукою утвердження верховенства права в нашій державі, а кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя та нових звершень у відповідальній та благородній праці!

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З повагою,

Міський голова                                                                                     Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 07:00 15.12.2020