КНИГА, ЯКА ПРОЙШЛА КРІЗЬ СТОЛІТТЯ

З 08.02.2017 року в Люботинський центральній дитячий бібліотеці розпочала дію виставка-огляд «Книга, яка пройшла крізь століття».

До Вашої уваги  на виставці  презентована книга-ювіляр К.М.Станюковича (1907 рік), якій виповнилося 110 років. Разом з книгою-ювіляром представленні предмети тієї епохи: журнал «Нива» безкоштовним додатком до якого видана ця книга, листівки 1910 та 1911 року видання. Експонати на виставку люб’язно були надані Люботинським краєзнавчим музеєм.  Ласкаво запрошуємо усіх бажаючих завітати до нашої бібліотеки і ознайомитись з книгою, яка пройшла крізь століття.

Люботинська центральна
                                                                                                         дитяча бібліотека