Увага!

Відключення електроенергії (12.09.2017 р.)

У зв’язку з ремонтними роботами 12.09.2017 р. з 10.00 – до 16-00 буде припинено подачу електроенергії по вул.\в-д Майській,вул.\в-д Миру, вул.Чкалова,вул.\в-д\пров. Ватутіна, вул.\пров. Каштанова, вул.\пров. Мусорського, вул.\пров. Пугачьова, в-д Осінній, вул.\пров. Весняна, вул.Березова, вул. Котовського, вул.\в-д\пров. Змагання, вул. Валківська, вул.\в-д Глінки, вул.\пров. Ревчанська, вул. Барчанівська, вул. Гірна, в-д Альпійський, вул.Котовського, пров.Караванський, вул.Федорова, вул. Артема, вул. Чайковського, вул. Ревчанська, вул. Ширшова, вул. Рокосовського, вул. Транспортна, вул. Тімірязєва, вул. Д.Бідного, пров.Сонячний, вул. Мерчанська вул. Київська, вул. Толстого, вул. Херсонська, вул. Г.Афганців, пров. Вінницький, вул. Лєрмонтова, вул. Чехова, вул.\туп. Технічна, в-д Дубініна, вул.\пров Дубініна, вул.\пров Попова, вул.\пров. Жданова, вул. Одеська, вул. Короленка, пров. Шаляпіна, пров. Челюскіна, пров\в-д Червона, в-д Караванський, вул. Котляревського.

Дата публікації: 15:22 05.09.2017