Участь люботинців у 111-му мистецькому соціально-благодійному заході "Мамина весна"
Участь люботинців у 111-му мистецькому соціально-благодійному заході \"Мамина весна\"

До Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України у м. Кам'янка Черкаської області був проведений  111 мистецький соціально-благодійний захід "Мамина весна" для захисників Вітчизни, вшанування загиблих воїнів і їхніх матерів. Ваш подвиг завжди буде прикладом патріотизму, мужності й самопожертви.

Це свято символізує любов і повагу українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності. Низький вам уклін, сини і доньки, подяка і найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди! І щоб материнські очі блищали тільки від радості!

Ларисв Глущенко

Альбом: