Оголошення

Планова комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Харківської області

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік 21 жовтня 2020 року о 07:52 та 14:25 годині буде проводитись планова комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

До відома: уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!". Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Дата публікації: 08:53 19.10.2020