Привітання міського голови до Дня міста Люботина

Шановні люботинці!

Щиро вітаю вас з  Днем народження рідного міста!

За час спільної роботи  ми довели, що люботинці - це громада, сильна своєю єдністю та спроможна відстоювати свої  інтереси. Тільки спільними зусиллями можливо поліпшити  життя та добробут наших мешканців, перебороти тимчасові негаразди і зробити місто таким, яким ми мріємо його бачити: із новими робочими місцями, відбудованими дорогами та тротуарами, освітленими вулицями, сучасними підприємствами, закладами дозвілля, відпочинку та туризму.
В нашому місті панує  особлива атмосфера затишку та спокою: мальовничі краєвиди, стародавні храми і церкви. Та найбільша гордість міста - його люди: добрі та привітні, гарні господарі  на своїй землі, які, не знаючи втоми,  створюють комфортні умови проживання , відбудовують місто, здійснюють мрії на краще майбутнє.
Зараз, коли наша країна в небезпеці,  люботинці теж  не стоять осторонь.  Для нинішніх захисників України захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності був і залишається головним обов’язком.
Нехай же і надалі процвітає наше місто, а ми, влада, будемо робити для цього все від нас залежне.
Зичу усім міцного здоров‘я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині!

Люботинський міський голова
                                               Л.І.Лазуренко