Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА повідомляє, що 12 вересня 2017 року у рамках впровадження проекту «Абетка експортера» відбудеться п’ятий освітній семінар «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності».

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні осіби-підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегії експортно-орієнтованого бізнесу.

Під час заходу його учасники отримають інформацію щодо аспектів податкового контролю зовнішньоекономічної діяльності з боку територіальних підрозділів ДФС України, проведення операцій стосовно тимчасового ввезення та вивозу товарів за митну територію України. Проект програми додається.

Захід відбудеться 12 вересня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки,9-А, головний корпус, ауд. А4). Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1uKvSDjwVK8GzWcSvhTUICHYR1KO611ajwrx0nJ5HPr0/viewform?edit_requested=true.

Приєднані документи:

Програма семінару