Увага!!! Ремонтні роботи на газопроводі

Мереф'янське відділення ПАТ «Харківгаз» інформує, що 06.09.2017 р. будуть проводитись ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску в м. Люботин, при цьому буде відключено від системи газопостачання 2441 абонент.

А саме по вулицям: вул. Мусоргського, пров. Мусоргського, вул. Травнева, в-д. Травневий, туп. Травневий, вул. Рокосовського, вул. Транспортна, в-д. Транспортний, пров. Транспортний, вул. Пугачова, вул. Артема, в-д. Ватутіна, вул. Ватутіна, пров. Ватутіна, в-д. Червоний, вул. Червона, вул. Мира, в-д. Мира, вул. Одеська, туп. 1-й Транспортний, вул. Глінки, пров. Глінки, вул. Чайковського, вул. Чкалова, пров. Шаляпіна, вул. Ширшова, пров. Каштановий, вул. Л. Толстого, вул. Федорова, пров. Федорова, в-д. Карачівський, вул. Полтавська, в-д. Полтавський, вул. Челюскіна, в-д. Челюскіна, пров. Челюскіна, вул. Г. Афганців, пров. Г. Афганців, вул. Дуншовська, пров. Дуншовський, в-д. Дуншовський, вул. Ревчанська, пров. Ревчанський, вул. Караванська, туп. Караванський, пров. Караванський, вул. Вільна, пров. Вільний, в-д. Вільний, вул. Клубна, в-д. Клубний, пров. Луначарського, вул. Луначарського, вул. Нежданого, вул. Попова, пров. Попова, в-д. Слави, вул. Технічна, пров. Технічний, пров. Кузнєчний, вул. Лєрмонтова, вул. Чехова, пров. Винницький, пров. Гребельний, в-д. Донецький, в-д. Липецький, в-д. Островського, вул. Островського, пров. Островського, вул. Глибока, пров. Глибокий, в-д. Котлярівський, в-д. Мирний, вул. Стадіонна, в-д. Топольовий, в-д. Шевцова, вул. Нова, вул. Кринична, пров. Перекопський, вул. Заводська, вул. Заводська (спирт), вул. Лісна, вул. Нестерова, пров. Сосновий, вул. Тракторна.

Планове відключення газу відбудеться 06.09.2017 р. в 9-00.

Пуск газу буде розпочато 07.09.2017 р. з 09-00 за умови наявності доступу до домоволодінь усіх абонентів.

Плануємий термін закінчення робіт по пуску газу 08.09.2017 р. в 17-00.

Керуючий Мереф’янським відділенням   Винник С.О.

Дата публікації: 08:21 30.08.2017