Міські спортивно - масові змагання, присвячені Дню прапора і Дню Незалежності України
Міські спортивно - масові змагання, присвячені
Дню прапора і Дню Незалежності України

У вихідні і святкові дні (23 -27.08.2017р.) Комунальний заклад - міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів низку спортивно – масових заходів серед дітей (шахово – шашковий клуб), юнаків, дівчат та дорослих по шахам, пляжному волейболу, міні – футболу, присвячені Дню прапора і Дню Незалежності України.

Дорослі і молодь із задоволенням взяли участь у заходах, у непростих погодних умовах та у запеклій спортивній боротьбі показали свій характер і волю до перемоги, щоб  попасти у число призерів і здобути Кубок.
У турнірі із шахів переміг Андріанов М.М., друга сходинка у Колеснікова В.А., третє місце посів Глушко С.М.
 Змагання із пляжного волейболу виборола команда «Теплота» у складі: Мамедов О., Семеринський Є., друге місце у команди «Батарейки» у складі: Давиденко Б., Войтенко Д., третя сходинка у команди «Фаворит» у складі: Ревенко О., Яловенко Г.
У турнірі з міні – футболу перемогла команда «Старий Люботин», друге місце у команди «Дербі», третє місце посіла команда «Батя». Кращим гравцем турніру визнано Пилипенка Олексія.
Усі переможці і призери спортивних заходів отримали Кубки, дипломи та грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Дякуємо за всіляку підтримку спортивних заходів міського голову Лазуренка Л.І.!
Вітаємо всіх із знаменними датами для кожного жителя міста!