Привітання міського голови до Дня Незалежності

Шановні люботинці! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Шановні люботинці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення,  як свята суспільної злагоди, миру та єдності в ім’я процвітання рідної країни.
     Український  прапор став насправді національною святинею, патріотичним символом свободи і незалежності , слави і відродження України.
     За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Роки незалежності стали випробуванням для усіх нас–  випробуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність.
        Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє.
    Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.
     Тож нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

З повагою
Люботинський міський голова                                                Л.І.Лазуренко

Дата публікації: 08:56 22.08.2017