16 липня - День бухгалтера України

Шановні бухгалтери!

Прийміть найщиріші  вітання з вашим професійним святом!
    Професія бухгалтера вимагає від кожного, хто вирішив присвятити їй своє життя,  чесності , сумлінності, відповідальності , об’єктивності та справжньої відданості своїй справі.
      Від рівня вашого професіоналізму залежить  фінансове благополуччя трудового колективу, стабільний  розвиток як окремого підприємства, так і держави взагалі.
    Тож, нехай ваші будні будуть наповнені визнанням
професійного внеску в загальнодержавну справу, нехай кожен з вас отримає  гідну винагороду за свою скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями:
порядністю, принциповістю, законністю.
      Добробуту вам і процвітання, невичерпної життєвої енергії та  легкості у вирішенні будь-яких питань!

Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 10:39 15.07.2020