Телефонограма

№157 від 10.08.2017 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 14.08.2017 р. з 09.00 – до 17.00  буде припинено подачу електроенергії по : вул. Транспортна, вул. Абдулова, вул.вул. Олімпійська, вул. /туп. Травнева.

В зв’язку з ремонтними роботами 15.08.2017 р. з 09.00 – до 17.00  буде припинено подачу електроенергії по : вул. Олімпійська, вул./вд. Абдулова.

В зв’язку з ремонтними роботами 16.08.2017 р. з 09.00 – до 17.00  буде припинено подачу електроенергії по : вул./пров. Челюскіна, пров. Озерний, пр.. Ставковий, вул./вд./пров. Олексіївська, вул. Ласаля ,вд. Перекопський, вул./пров. Кринична, вул. Ревчанська, вул. Низова, вул. Ухильна, вул./вд. Нова, вул./пров. Дуншовська, вул. Лермонтова, вул. Нежданової, вул./пров./вд. Вільна, пров. Кузнечний, вул. Клубна, вд. Охтирський, вул./пров. Шевченка ,вд. Тичини, вул./вд. Героїв Афганців, пров. Вінницький, пров. Гребельний, вд. Лебединський, вул. Горобинова, вд. Слави, вул. Крива, вд. Липецький, вд. Гната Хоткевича, вул. Ревчанська, вул./пров. Попова, вул. Лермонтова, вул. Чехова, вул./пров./туп. Технічна, вул. Дубініна, вул./пров. Жданова, вул. Одеська, вул. Короленка, пров. Шаляпіна, вул./пров./вд. Червона, вул./пров. Караванська, вд. Котляревського, вул. Федорова, вул. Духовська, вул. Чайковського, вул./пров. Глінки, вул. Ширшова,  вул./вд. Травнева, вул./вд. Миру, вул. Чкалова, вул./вд./пров. Змагання, вул. Валківська, вул. Барчанська, вул. Гірна ,вд. Альпійський, вул. рокосовського, вул. Транспортна, вул. Тімірязєва, вул. Д. Бєдного, пров. Сонячний, вул. Мерчанська, вул. Київська, вул. Херсонська.

В зв’язку з ремонтними роботами 17.08.2017 р. з 09.00 – до 17.00  буде припинено подачу електроенергії по : вул./туп. Олімпійська.
Дата публікації: 14:16 10.08.2017