21 червня - День медичного працівника

Привітання міського голови до Дня медичного працівника

У всі часи професія медика була однією з найважливіших та найповажніших. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини і саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за збереження цього безцінного надбання.

Лікувати людей – це покликання. Медик – це людина з доброю душею, великим щирим серцем та неймовірним почуттям відповідальності.

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це -  найголовніше.

Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Щастя вам і добра! Міцного  здоров’я, успіхів у реалізації життєвих планів і нових вагомих здобутків на благо нашого міста!

З повагою,

Міський голова                                                                                            Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 09:00 19.06.2020