До Міжнародного дня захисту дітей.

Прийомним родинам та сім’ям, де виховується більше 8 дітей, вручили продуктові набори.

Це прекрасне свято, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них живемо і працюємо. Це день, коли ми повинні привернути увагу до дітей, котрі потребують особливого захисту та піклування, бо зараз під час карантину особливо гостро проявляються потреби сімей, де виховуються діти-сироти, багатодітні родини та сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Заступник міського голови Вячеслав Рубан разом із директором Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Жмайловою відвідали прийомні родини та сім’ї, де виховується більше 8 дітей, поспілкувалися із малечою й батьками, побажали їм міцного здоров’я і достатку та вручили продуктові набори.
Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей.
Дата публікації: 16:43 01.06.2020