Оголошення

щодо намірів передачі в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м. Люботина

Відповідно до п. 3.4. Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Люботина, затвердженого рішенням XХVI сесії VII скликання Люботинської міської ради від 24.01.2017 р. №16, виконком Люботинської міської ради повідомляє про намір передати в оренду нежитлові приміщення у будівлі по вул. Слобожанській, 24/1:

- на 1-му поверсі загальною площею 126,5 м²;

- на 2-му поверсі загальною площею 13,72 м².

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації оголошення.

Звертатися за адресою: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 24/1, т. 741-11-63, 741-11-66.

За умовами договорів оренди, погодженими Люботинською міською ради, майно має використовуватися під розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють проектні, проектно-вишукувальні, проектно-конструкторські роботи. За рекомендаціями міської ради перевага буде надаватися комунальним підприємствам міста.

Дата публікації: 08:45 03.08.2017