Юні таланти Люботина!

Впевнено крокує містом щорічний дитячий фестиваль-конкурс «Люботинські джерела».

Це майданчик, який дає можливість вам проявити творчий хист, показати свої навички та таланти за різними напрямками:
  • Вокал;
  • Хореографія;
  • Інструментальне мистецтво;
  • Малюнок та живопис;
  • Декоративно-прикладне мистецтво;
  • Акторська майстерність.
«Якщо людина талановита – то вона талановита у всьому!»
Цей крилатий вислів ми передаємо юнім люботинцям та їх батькам. Діти нашого міста наполегливо працюють над розвитком своїх талантів і щороку дивують нас прекрасними виступами та поробками. І ми впевнені, що цьогорічний фестиваль-конкурс подарує нам нові таланти і чудові враження.
Ми звертаємося до дітей та батьків:
  • У кожній домівці нашого рідного міста  росте талановита дитина. І щодня дня вони дивують своїх рідним новими здобутками. Покажіть їх усьому місту. Зніміть невелике любительське відео і завантажте його за посиланням https://dropmefiles.com.ua/  , заповніть анкету та перешліть її на електронну скриньку SLana39@i.ua .
Чекаємо на ваші заявки!
Якщо виникли запитання щодо формату робіт чи не виходить завантажити відео звертайтеся до  відділу у справах молоді та спорту: 741 – 14 – 86, 0963489488   (Лазоренко Світлана Іванівна).
Орієнтовний термін завершення прийому заявок 01.06.2020 р.

Оргкомітет
Дата публікації: 10:02 22.05.2020