Міцна і дружна родина, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної і успішної держави.

А основа сім’ї та роду – материнство. Травневими днями, з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, особлива пошана і слова подяки висловлюється жінкам, яких називають мамою діти, «народжені серцем».
   В місті Люботині проживає 43 дитини – сироти і дитини, позбавлені батьківського піклування. Більшість цих дітей виховуються в родинах опікунів, піклувальників, які в переважній більшості є родичами дітей. А от 9 дітей влаштовано до прийомних сімей. Прийомна сім’я – це сім’я,або особа, яка взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кожна прийомна родина має свою історію створення. Так, прийомна сім’я СУХИНИ Андрія Івановича і СУХИНИ Тетяни Михайлівни була створена в 2015 році. І ось прийшов час проводжати в доросле самостійне життя МОСЕЙЧУКА Миколу.  З особливими словами поваги і захоплення звернувся до прийомних батьків заступник Люботиського міського голови Вячеслав РУБАН. Він вручив Подяку від Люботинського міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА та висловив вдячність за багаторічну наполегливу працю по вихованню дітей. А особі з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування МОСЕЙЧУКУ Миколі Олексійовичу він побажав успіхів у самостійному житті, щедрої долі і вдячності прийомним батькам, які виховали і дали йому дорогу в життя.
   Приєднуючись до привітань з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, служба у справах дітей дякує прийомним батькам за їх працю у вихованні дітей, бажає миру, благополуччя, Божої милості і прихильності долі, добра, злагоди і родинного щастя.

Начальник служби у справах дітей                            Надія ГУБСЬКА
Альбом: Сім’я – споконвічне джерело любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських стосунків.
Дата публікації: 09:14 22.05.2020