Інформація про прийняття рішення щодо списання багатоквартирного будинку з балансу(основних засобів бухгалтерського обліку) Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО
Інформація  про  прийняття рішення щодо списання багатоквартирного будинку з балансу(основних  засобів бухгалтерського обліку) Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО

Люботинське КЖРЕП ЛМР ХО повідомляє:

Люботинське КЖРЕП ЛМР ХО повідомляє,що відповідно до п.4 «Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016року № 301 на виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  рішення Люботинської  міської  ради Харківської області LXXIX  сесія  VII скликання № 582 від 26.12.2019року, розпорядження виконавчого комітету Люботинської міської ради № 102 від 05.05.2020рокузнято з балансу(основних засобів бухгалтерського обліку підприємства) багатоквартирний  будинок  за адресою м. Люботин, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А. ,№6. Нарахування сплати  за  послуги   по  даному  житловому  будинку не  здійснюється  з  05.05.2020року.

Начальник Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО      П.Ткаченко

Дата публікації: 13:40 08.05.2020