«В серцях і книгах про війну»

«1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Людські жертви, що були покладені на вівтар перемоги, приголомшують – це десятки мільйонів, але якою б колосальною не була її ціна, протилежний результат війни став би катастрофою планетарних масштабів. Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них – людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто.

До Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Люботинська центральна бібліотека презентує віртуальну книжкову виставку – меморіал «В серцях і книгах про війну». Кожен читач має можливість ознайомитися з літературою про події Другої світової війни, про подвиги звичайних солдатів і партизанів після закінчення карантину.

Директор ЦБС О. Алісова

Дата публікації: 09:07 08.05.2020