Із 3 квітня в Україні розпочався спільний благодійний проєкт Міністерства соціальної політики та корпорації АТБ із забезпечення соціально незахищених людей продуктовими наборами.

564 таких продуктових наборів отримало місто Люботин, і вже сьогодні працівниками територіального центру обслуговування населення і Міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  набори будуть  доставлятися одиноким людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям та іншим соціально незахищеним верствам населення, які мешкають у нашому місті.
До продуктового набору входять продукти першої необхідності: макарони, крупи, олія, цукор, сіль, печиво, чай, лимон.
Велика подяка працівникам міських структур за організацію доставки продуктових пакетів тим, хто їх потребує, і в черговий раз побажання міцного здоров’я нашим громадянам. Коли ми разом – ми здолаємо всі негаразди!

Альбом: В умовах карантину, в якому зараз ми всі перебуваємо, найскладніше доводиться самотнім людям та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Дата публікації: 13:56 14.04.2020