Оголошується конкурс по відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою міста,

у тому числі доріг міста протяжністю 227 км

До участі у конкурсі запрошуються підприємства усіх форм власності, які мають відповідну матеріально-технічну базу, досвід роботи або ліцензію на виконання певних робіт для утримання та ремонту об’єктів благоустрою.

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Люботинської міської ради (м. Люботин,   вул. Слобожанська, 26, т. 741-27-54, 741-11-63).

Учасники конкурсу можуть отримати конкурсну документацію у відділі з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою (м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, каб. 1,  т.741-11-63).

Кінцевий термін прийому конкурсних пропозицій – 01 травня 2020 р.

Конкурс відбудеться 04 травня 2020 р.

Учасники конкурсів надають заявку до конкурсної комісії. Заявка повинна містити: заяву на участь у конкурсі; інформацію про учасника, підтверджену копіями установчих документів; дані про досвід роботи та кваліфікації підприємств-учасників; обґрунтовані пропозиції учасника про вартість обслуговування об’єкту, який виставляється на конкурс.

Дата публікації: 08:26 02.04.2020