за відданість обраній справі, високу професійну майстерність кращі працівники побутового обслуговування населення відзначені Грамотами міського голови: Долженко Лариса Вікторівна, Болдовська Ірина Володимирівна, Бражник Анжела Олександрівна. Вітаємо!

Служба побутового обслуговування населення - необхідна і важлива ланка у загальному комплексі життєдіяльності міста,яка спрямована на підвищення добробуту населення. Від рівня її розвитку значною мірою залежить ефективність використання вільного часу мешканців. Рівень організації побутового обслуговування населення важливий для всіх верств населення. В місті Люботині працює 42 підприємства побуту: 36% - це салони краси та перукарні,19% - це послуги СТО, є об’єкти з ремонту ювелірних виробів, одягу, взуття, надаються фотопослуги, послуги у сфері розваг тощо. В 2019 році в місті Люботин підприємствами побутового обслуговування населення надано послуг на загальну суму майже на 21 млн. грн., одному мешканцю було надано побутових послуг майже на 890 грн.
Щиро вітаємо всіх робітників, майстрів підприємств побутового обслуговування населення із професійним святом!!! Ви, як завжди, зустрічаєте його на своїх робочих місцях, невтомно працюючи на благо і на задоволення побутових потреб мешканців міста, дбаючи про його ритмічну роботу. Адже від ваших умілих, «золотих» рук, вашого професіоналізму залежить наш щоденний комфорт та гарний настрій людей. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, тепла, любові і затишку у ваших оселях, добробуту, злагоди в родинах, мирного неба над головою. Нехай завжди будуть у вас сили, бажання, бадьорість, гарний настрій для виконання такої непростої і потрібної роботи для подальшого розквіту ваших підприємств та на благо нашого рідного міста. Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу. Зі святом!!!

Радник міського голови

Л. КУДЕНКО

Альбом: З нагоди свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
Дата публікації: 20:02 14.03.2020