ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА ЛЮБОТИНА
ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ  МІСТА ЛЮБОТИНА

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА ЛЮБОТИНА

Щодо Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Відповідно до пункту 2 статті 40 Кодексу цивільного захисту України та пункту 17 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444, з метою упорядкування організації та проведення спеціальних об`єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, Державною службою України з надзвичайних ситуацій розроблено Порядок організації та проведення спеціальних об`єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ України від 28.11.2019 року № 991, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 січня 2020 р. за № 46/34329.

Додаток: Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 28.11.2019 року №991, зареєстрований у Міністерстві юстиції України за № 46/34329 від 16 січня 2020 року.

Відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Люботинської міської ради

Приєднані документи:

Наказ МВС № 921