Про профілактику порушень пожежної безпеки за місцем проживання дітей

Як свiдчить статистика, протягом осiнньо-зимового перiоду пожежi найчастiше виникають в оселях, де мало уваги придiлясться питанням пожежноi безпеки помешкань, ремонту електрообладнання та пiчного опалення. Адже саме несправнiсть електроприладiв та пiчного опалення може призвести до негативних наслiдкiв, наражаючи на небезпеку життя дiтей.

З метою здiйснення iнформацiйно-роз'яснювальної роботи з сiм'ями, якi перебувають у складних життєвих обставинах, в прийомних та опiкунських сiм'ях,  27 січня 2020 року комісією у складі: начальника служби у справах дітей виконкому Люботинської міської ради Губської Н.А., директора Люботинського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей і молоді Жмайлової Т.В.,начальника відділу Люботинського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей і молоді Шевченко О.С. та  фахівця Харківського районного управління ГУ ДСНС України в Харківській області Пліско А.В., провідного спеціаліста Золочівського РВ ДСНС України в Харківській області Міщенка О.В., було проведено профілактичні заходи щодо ознайомлення з правилами пожежної безпеки при експлуатацii електричних, газових приладiв та правилами поведiнки в умовах надзвичайних ситуацiй.

Вдячні соціальним партнерам за співпрацю в інтересах дітей.

Начальник служби у справах дітей                                        Н. ГУБСЬКА

Альбом: Про профілактику порушень пожежної безпеки за місцем проживання дітей
Дата публікації: 11:21 28.01.2020