До Дня Соборності України

Звернення з нагоди Дня Соборності України голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера

Друзі! Сьогодні особлива дата - День Соборності України. Це свято культурної та духовної єдності народу, який віками виборює право вільно жити на своїй землі.

Це свято української державності, цілісності й територіальної неподільності наших земель.

Соборність – це споконвічна мрія українців. Це повсякденна й згуртована праця кожного з нас.

Сьогодні ми ще дужче, ніж раніше, прагнемо її досягнення та продовжуємо за неї боротися.

Крим – це Україна. Тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей – це Україна.

Тільки разом – ми сильні, єдині та непереможні.

Нехай мудрість, воля й любов до рідного краю об’єднують і надихають нас! Миру, добра й злагоди всім нам!

Зі святом, державо!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер