про конкурс на право оренди

Адміністрація КЗ «Люботинська міська лікарня» проводить конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності.
Інформація щодо конкурсу:
Об’єкт оренди
Нежитлового приміщення (частини холу та коридору на 1-му поверсі будівлі хірургічного відділення) загальною площею 18,0 м², розташованого за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченка, 15-8.
Дата та місце проведення конкурсу
17 липня 2017 р. о 10:00 у поліклінічному відділенні лікарні за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченко, 15
Прийняття пропозицій
Пропозиції, які надійдуть, будуть прийняті до уваги, лише у разі, якщо учасники нададуть усі необхідні документи та вони відповідатимуть умовам конкурсу.
Кінцевий термін прийняття пропозицій
до 10 липня 2017 р. включно. (протягом 10 робочих днів)
Подача пропозицій

Пропозиції та документи (без зазначення розміру орендної плати) подаються у конвертах з написом «На конкурс» з відбитком печатки претендента, за адресою: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченко, 15. Конверти розкриваються безпосередньо на конкурсі.
Інформація для довідок
Телефон/факс: (057) 741-28-05
Електронна пошта: vidlik.lubotin@ukr.net

Умови конкурсу на право оренди комунального майна.
  1. Пропозиції щодо розміру орендної плати мають бути більші, ніж стартовий розмір орендної плати, та подаються безпосередньо на конкурсі.
Стартовий розмір орендної плати, визначений за Методикою розрахунку та порядком використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Люботина, затвердженою рішенням XХVI сесії VII скликання Люботинської міської ради  від 24 січня 2017 року № 17 та становить: 1147,73 грн. (одна тисяча сто сорок сім грн. 73 коп.) за місяць.
 2. Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням. Тобто об’єкт оренди має використовуватися виключно з метою розміщення аптеки.
 3. Дотримання вимог експлуатації об’єкту.
 4. Компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, та витрат, пов’язаних з організацією конкурсу.
5. Здійснення певних видів ремонтних робіт.
6. Надати необхідні матеріали, а саме:
для учасників, які є юридичними особами:
  • заяву про участь у конкурсі;
    • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
    • посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
    • звіт про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
    • пропозиції за умовами конкурсу;
для учасників, які є фізичними особами:
  • заяву про участь у конкурсі;
  • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  • виписку з ЄДР;
  • декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку;
  • пропозиції за умовами конкурсу.
7. Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на адресу орендодавця – м. Люботин, вул. Шевченко, 15 – у конвертах з написом «На конкурс» з відбитком печатки претендента. Конверти розкриваються безпосередньо на конкурсі.

В.о. головного лікаря Лисаченко Л.П.
Дата публікації: 11:24 29.06.2017