«Різдвяні обряди та традиції»

Не встигли розпочатися Новорічні та Різдвяні свята, як вже вони закінчуються. Їх очікують як дорослі так і малі, бо саме в ці дні по-особливому віриться у диво і ці дива дійсно відбуваються!

15 січня  у Будинку культури відбувся Вечір відпочинку на якому говорили про різдвяні традиції та обряди, розповідали про секрети приготування святкової  куті, таємниці ворожіння та родинні традиції. У заході взяли участь колективи будинку культури:  ансамбль народного співу «Чарівниці» (кер.Еткало І.П.), ветеранський ансамбль « Мрія» (кер.Кучерява Л.М.), вокальний ансамбль « Лілея» (кер.Проненко В.С.), які  вітали глядачів веселими піснями, колядками та частівками. Дитячий театральний гурток будинку культури «Креатив» (кер.Фоміна Ю.С.) продемонстрували театралізовану щедрівку з водінням кози, побажали усім миру, благополуччя та достатку. Гуморески від Тимченко Тамари Іванівни та Барчан Лідії Костянтинівни розвеселили глядачів. Завершився вечір відпочинку запальними танцями.

Дякуємо всім учасникам та глядачам за дружню та доброзичливу атмосферу, активну участь у заході та створення гарного настрою.

Керівник художній БК

Л.Саєнко

Альбом: «Різдвяні обряди та традиції»
Дата публікації: 13:39 16.01.2020