До уваги пільговиків!

З 1 січня 2020 року пільгові категорії зможуть перейти на готівкову форму грошової допомоги для оплати житлово-комунальних послуг.

Для отримання пільги в готівковій грошовій формі необхідно надати до управління соціального захисту населення Люботинської міської ради заяву із зазначенням банківської установи та номеру соціального рахунку для зарахування коштів.

Звертатись за адресою  вул. Слобожанська,24/1, телефон (057) 7410131

При собі необхідно мати:

паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення.

Відділ пільг та соціальних гарантій

управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради