28 червня - День Конституції України

Шановні люботинці, вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада, висловлюючи волю громадян України, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка закріпила правові основи незалежної України, суверенітет і територіальну цілісність та стала реальною основою розбудови демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція визначила найголовніші цінності: життя людини, її здоров'я, честь і гідність, недоторканість та безпеку, надала кожному громадянину свободу слова і віросповідання та можливості для самореалізації. І обов’язком кожного українця є поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Хай мир і взаєморозуміння, світлий настрій та гордість за країну, самовіддана праця будуть дієвими чинниками, які забезпечать основу стабільного розвитку країни в майбутньому.

Бажаю миру, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні, сподівань на краще та благополучне життя у рідній державі.

Л. І. Лазуренко

Дата публікації: 09:52 27.06.2017