Розпочато проведення відкритих архітектурних конкурсів «Облаштування в’їзду до міста Люботина з боку автомагістралі Київ – Харків –Довжанський» та «Облаштування входу до центрального міського парку»

Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до відома громадян, що на підставі рішення виконкому Люботинської міської ради від 13 червня 2017 року №129 «Про організацію проведення відкритих архітектурних конкурсів у місті Люботині», розпочато проведення відкритих архітектурних конкурсів «Облаштування в’їзду до міста Люботина з боку автомагістралі Київ – Харків –Довжанський» та «Облаштування входу до центрального міського парку».

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді з 20 червня по 20 жовтня 2017 року за адресою: 62433, м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, (Люботинська міська рада) або в електронному вигляді  на електронну адресу виконкому Люботинської міської ради: [lubotin@mr.kh.gov.ua] з позначкою «Архітектурний конкурс».

Приєднані документи:

арх.конкурс