Упродовж трьох днів члени Молодіжної ради на базі інформаційного центру бібліотеки теоретично знайомилися із системою роботи міської ради, напрямками роботи відділів і управлінь виконкому та організацією діловодства, що є важливою складовою державного управління.

Спікери тренінгу Тетяна Приходько, Лідія Куденко розповіли учасникам про організацію діяльності виконавчого комітету, регламент та планування роботи органу місцевого самоврядування, порядок проведення засідань виконкому та сесії міської ради.
Члени Молодіжної ради пройшли одноденне стажування у керівництва міської ради та відділах органів місцевого самоврядування, відпрацювали практичні навички написання проєктів для розгляду на сесії міської ради.
Працівники Міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Жмайлова і Вероніка Халецька провели психологічну тренінгову вправу «Формування команди» на посилення почуття згуртованості та створення мотивації на спільну діяльність.
Начальник відділу забезпечення діяльності виконкому Тетяна Іщенко познайомила із діловодством, загальними вимогами до створення документів, термінами розгляду та системою автоматизації внутрішніх процесів діловодства – автоматизованою системою «БінгоОфіс».
На підсумковому практичному занятті учасники тренінгу обговорили проблеми дозвілля молоді в нашому місті, висловили своє бачення їх вирішення і подякували організаторам семінару-тренінгу за отриманий досвід, плідну співпрацю й цікаве спілкування.
Заступник міського голови Вячеслав Рубан в свою чергу подякував їм за активність і підкреслив, що подібні проєкти з метою розвитку професійних компетентностей молодіжних лідерів будуть продовжуватися і надалі.
Координатор роботи Молодіжної ради – начальник відділу у справах сім'ї і молоді Світлана Лазоренко зазначила, що мета семінару досягнута: учасники тренінгу здобули корисні знання, уміння та навички комунікаційних зв’язків для подальшої спільної праці у Молодіжній раді, бо основним напрямком її діяльності є вирішення проблемних питань молоді та активізація молодіжного руху в нашому місті.

Радни міського голови
Л. Куденко
Альбом: Завершив свою роботу семінар-тренінг «Я – молодіжний лідер», метою якого було підвищення громадянської активності молоді міста та розвиток лідерських якостей.
Дата публікації: 09:17 06.12.2019