Оголошення

На наступний період субсидія призначається після погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг!

Управління соціального захисту населення при призначенні субсидії на наступний термін враховує наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати комунальних послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надають підприємства–надавачі послуг.

Відслідкувати суму заборгованості споживачі можуть в платіжних документах (квитанціях) організацій, які надають ці послуги.  Якщо протягом двох місяців громадянин не підтвердив документально сплату заборгованості або укладання договору про її реструктирізацію, субсидія на наступний період призначатись буде з місяця, в якому громадянин надав відповідні документи про оплату боргу або укладання договору.

Рекомендуємо  отримувачам житлової субсидії, в кого є заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, терміново ліквідувати її та надати підтверджуючі документи до управління соціального захисту населення.

Управління соціального захисту населення ЛМР

Дата публікації: 08:02 19.06.2017