Спортивно – масові змагання з волейболу серед юнаків та дівчат 9 – 11 класів загальноосвітніх закладів міста

19 – 20 листопада 2019 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (суддівство, нагородження) разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з волейболу серед юнаків та дівчат 9 – 11 класів загальноосвітніх закладів міста (спортивна зала Гімназії №1).

У змаганнях серед дівчат перемогла збірна команда ЗОШ №4, II місце у збірної команди НВК №2, III місце посіла збірна команда Гімназії №1.

У змаганнях серед юнаків  перемогла збірна команда ЗОШ №3, II місце у збірної команди НВК №2, III місце посіла команда Караванської ЗОШ.

Команди – переможці і призери отримали грамоти відповідних ступенів від відділу освіти та Кубок від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.