Пізнавально – оглядова екскурсія «У світ книг»

14 листопада до Люботинської центральної дитячої бібліотеки вперше завітали учні перших класів Люботинської гімназії № 1, тож на них чекала екскурсія бібліотекою та знайомство з її відділами, а головне, з цікавою, захоплюючою, різноманітною літературою.

Працівники бібліотеки розповіли дітям про цей заклад, ознайомили їх із правилами користування книгою, книжковим фондом, виставками, провели бібліографічний огляд літератури нових надходжень.  Тож запрошуємо усіх бажаючих до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з вами і працюємо для вас! Ласкаво просимо!

Директор ЦБС    Алісова О.В.

Альбом: Пізнавально – оглядова екскурсія «У світ книг»
Дата публікації: 15:56 14.11.2019