До 75-ої річниці визволення України від нацистських загарбників

Привітання міського голови Л. Лазуренка

28 жовтня відзначається 75-та річниця визволення України від нацистських загарбників.
     Неймовірні масштаби  горя принесли окупанти  нашій країні. Мільйони забраних життів і покалічених доль, неймовірні зусилля та  надлюдські страждання …
  На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

Шановні люботинці!
    Цього дня ми вшановуємо  пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з території України.
    Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу на фронті, про трудовий героїзм у тилу.
    Будемо безмежно вдячними кожному, хто пережив ті страшні часи, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.
    Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.
Шановні ветерани Другої Світової війни!

Прийміть слова  вдячності за те, що в надзвичайно важкій боротьбі ви врятували Україну і Світ від нацистської чуми, що у повоєнні роки відбудували зруйновані міста та села, були і є для нас прикладом  мужності, самовідданості та любові до Батьківщини.
    Бажаю вам  міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя.
    Мирного безхмарного неба Україні, щасливого майбутнього нашим дітям!
     Нехай у всі часи нас об’єднує та згуртовує любов до рідного краю!

Міський голова                                       Л.ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 08:53 28.10.2019