«Українські посиденьки»

Щорічно 1 жовтня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. Це свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

В цей день у будинку культури було проведено вечір відпочинку для людей поважного віку. На початку заходу з теплими побажаннями до присутніх звернувся заступник міського голови Вячеслав Валерійович Рубан. Куштуючи запашний чай присутні гості співали пісень, читали вірші та гуморески, розповідали згадки теплих родинних вечорів з дитинства. Для гарного настрою та поєднання української народної культури з сучасністю, у заході взяли участь співаки: Сергій Старков, Євген Чурілов, Лілія Саєнко, ведуча Олена Муковоз та акомпаніатор Ірина Еткало. Завершився вечір жвавими танцями, гарним настроєм, вдячними усмішками та аплодисментами.

Керівник художній будинку культури

Л.Саєнко.