31 травня відбулася нарада

31 травня відбулася нарада щодо стану підготовки до проведення опалювального сезону

Стан підготовки до  проведення опалювального сезону обговорено під час зустрічі міського голови Л.І. Лазуренка із керівниками структурних підрозділів  Харківської  обласної державної адміністрації – Департаменту ЖКГ, Служби автомобільних доріг, ПАТ «Харківгаз», АК «Харківобленерго».

Розглядався технічний стан котелень закладів соціально-культурної сфери, питання їх модернізації та якість надання послуг у сфері газопостачання.

Особливу увагу було приділено комплексу заходів із підготовки до опалювального періоду, який буде гарантувати стабільну роботу з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період.

За результатами зустрічі надані протокольні доручення керівникам установ, закладів та підприємств міста.

Дата публікації: 16:12 01.06.2017