До Міжнародного Дня миру

Тематичний захід «Друзі, давайте жити мирно!»

«Друзі, давайте жити мирно!»

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

До Міжнародного Дня миру працівниками будинку культури було організовано тематичний дитячий захід про цінності мирного життя на планеті. 21 вересня у міському будинку культури відбулася дитяча розважально-ігрова програма «Друзі, давайте жити мирно!». Присутні,  разом з котом Леопольдом та непосидючими мишами, взяли участь у різноманітних розвагах, цікавих іграх, виготовляли паперових голубів та малювали на асфальті. В ігровій формі дітям ще раз нагадали про важливість жити в мирі, дружбі та взаємоповазі. Присутні цікаво провели дозвілля, отримали задоволення та призи.

Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи. Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

Директор БК

Р.Л. Еткало