«Пошук ділових партнерів»

Третій безкоштовний семінар «Пошук ділових партнерів»

08 червня 2017 року у рамках проекту «Абетка експортера» відбудеться третій безкоштовний семінар «Пошук ділових партнерів». Проект програми додається.

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні осіби - підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегій експортно орієнтованого бізнесу.

Під час заходу учасники отримають інформацію про норми законодавства стосовно сертифікації продукції, шляхи пошуку ділових партнерів, види торгових посередників, а також практичні поради успішних експортерів Харківщини щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності, активної присутності на зовнішніх ринках збуту.

Захід відбудеться 08 червня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки,9-А, головний корпус, ауд. А4). Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації.

Просимо поширити інформації про семінар серед суб’єктів господарювання, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту та забезпечити їх участь.

Приєднані документи:

ПРОГРАМА ЗАХОДУ___08.06.2017 року