Методична діяльність - це основний вид освітньої діяльності

Методична діяльність - це основний вид освітньої діяльності, що представляє собою сукупність заходів, що проводяться адміністрацією школи, завідувачами відділеннями, викладачами та концертмейстерами з метою оволодіння методами і прийомами навчально-виховної роботи, творчого застосування їх на заняттях, пошуку нових, найбільш раціональних і ефективних форм і методів організації, проведення та забезпечення освітнього процесу. Однією з найефективніших форм такої роботи є взаємовідвідування уроків.

Для Люботинської дитячої музичної школи  стало вже традицією співпраця з викладачами Харківських музичних шкіл. Так, у травні учні класу сольного співу викладача Колесник О.І. провели спільне заняття з учнями Харківської дитячої музичної школи № 3 ім. М. В. Кармінського викладача Великої О.Ю. Вокалісти продемонстрували апробовані ними різні форми уроків, види, прийоми робіт, що приводять до високих результатів в процесі навчання учнів. Взаємовідвідування уроків стимулює педагогів на використання сучасних ефективних форм і методів в практиці своєї роботи, а учням допомагає вчитися на успіхах та помилках інших. І діти, і викладачі отримали задоволення від уроку та домовились про зустріч в наступному навчальному році.

Викладач ДМШ

Колесник О.І.