Тиждень профорієнтації молоді

У рамках тижня профорієнтації молоді у Люботинській центральній бібліотеці, який проводиться з 15.05. по 19.05.2017 року, бібліотекарем юнацької кафедри 19.05.2017р. проведене інформаційне повідомлення у книжкової виставки "Вірний вибір професії – важливий крок у житті».

Кожен сучасний юнак чи дівчина проходить в своєму житті період становлення особистості. Цей період пов'язаний з рядом особливостей сучасного життя. Насамперед – це вибір майбутньої професії, який не завжди залежить від уподобань молодої людини. Що ж спонукає підлітків обирати ту чи іншу професію, від якої потім залежатиме все життя людини. Чи був такий період у Вашому житті, коли Ви сумнівалися в тому, що обрали не ту професію? Підлітки часто сумніваються в своєму виборі. У зв’язку з цим у багатьох з них виникають проблеми з неуспішністю. Найчастіше це пов’язане з різким падінням інтересу до навчання, зниження мотивації до оволодіння професії. Метою заходу була  допомога  підліткам стати більш впевненими у собі, приймати більш свідомі, виважені рішення, стати більш відповідальними.

Директор ЦБС Алісова О.В.

Дата публікації: 14:46 22.05.2017