Міський голова перевірив хід ремонтних робіт вхідної групи у гімназії № 1

У рамках підготовки освітніх закладів до нового навчального року впродовж усього літнього періоду тривають ремонтні роботи, хід проведення яких особисто перевіряє керівництво міста.

В  одному із таких закладів нещодавно побував міський голова Леонід Лазуренко, який перевірив якість проведення ремонтних робіт вхідної групи у гімназії № 1.

Тут вже завершено капітальний ремонт спортивної зали закладу, де відбулася повна заміна усіх комунікацій та придбано нове сучасне обладнання й спортивне покриття, і вартість якого складає 1 499 812 грн. Відремонтовано ресурсну кімнату для дітей із особливими потребами та кабінети для директора й завучів, кімната для вчителів і коридор.

Наразі ще тривають ремонтні роботи внутрішнього туалету на другому поверсі гімназії, де передбачена заміна освітлення, системи водопостачання та водовідведення, умивальників, унітазів та роботи із облицювання стін і підлоги кахлею. Слід зазначити, що цей туалет не функціонував десятиліттями, і на сьогодні для проведення необхідних робіт та придбання обладнання виділені кошти із міського бюджету в сумі 480 000 грн.

За словами Леоніда Лазуренка, найголовніше завдання міської влади –  створення безпечних, комфортних умов для школярів, що відповідають вимогам часу, та облаштування сучасного освітнього простору – естетично привабливого, який спонукає навчатися та розвиватися.

Радник міського голови Лідія Куденко

Альбом: Ремонтні роботи вхідної групи у гімназії № 1