До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

14 серпня 2019 року в рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М» відбудеться безкоштовний вебінар «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів»

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світличної від 15.03.2018 № 01-28/2290 розроблено обласний План виконання структурними підрозділами Харківської обласної державної адміністрації Плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 - 2021 роки.
Інформуємо Вас, що 14 серпня 2019 року в рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М» відбудеться безкоштовний вебінар «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів».
Цільова аудиторія: керівники підприємств, представники бізнес-асоціацій, менеджери відділів ЗЕД суб’єктів господарювання, приватні підприємці Харківської області, які націлені на розширення ділового співробітництва із міжнародними партнерами. Програма заходу додається.
Під час вебінару його учасники отримають інформацію щодо:
базових елементів правил міжнародної торгівлі Incoterms 2010;
особливостей декларування вантажів;
пропозицій від національних операторів щодо міжнародних перевезень.
Захід відбудеться 14 серпня з 15:00 до 15:50 години.
Долучитися до освітнього заходу можна за посиланням: https://youtu.be/1bskn9IkuVw

Начальник відділу місцевого економічного розвитку ВК ЛМР ХО І.КУДРЯ

Приєднані документи:

програма вебінару «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів»
Дата публікації: 09:26 13.08.2019