Оголошення

Виконавчий комітет Люботинської міської ради, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877»,

у зв’язку зі створенням Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, запрошує представників громадськості залучитись до роботи Комісії. Пропозиції приймаються до 07 серпня 2019 року.

Телефон для довідок: 741-01-31

Дата публікації: 16:41 05.08.2019