01 лютого 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом із відділом освіти та відділом молоді та спорту Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з баскетболу 3×3 серед юнаків та дівчат молодшої вікової категорії у спортивному залі гімназії №1 в рамках Всеукраїнської програми шкільних змагань.

Суддівство у всіх чотирьох турнірах забезпечували: Загнойко Роман Сергійович – головний суддя, Удянський Юрій Володимирович – головний секретар, Кіпрік Олександр Вячеславович - хронометрист.
Як і неділю назад, коли відбулися змагання у старшій віковій категорії, сьогодні юнаки та дівчата серед молодшої вікової категорії теж показали свій характер, бажання перемогти. Особливо запекла боротьба точилася серед дівчат, де знадобилося призначати додатковий час і додаткові штрафні кидки. Учасників несамовито підтримували товариші по школі, самі учасники турніру та представники команд і вчителі фізичного виховання.
За результатами спортивно – масових змагань у молодшій віковій категорії, у юнаків перемогла команда НВК №2 у складі: Гиренко В., Григорян А., Кольцов М., Івахненко Р., друге місце у команди ЗОШ №3 у складі: Гвоздьов Р., Давиденко В., Миронов Ю., Фомін М., третє місце посіла команда Гімназії №1 у складі: Яловенко К., Доля Д., Левченко В., Кризиський М., Навалокін І.
Серед дівчат перемогла  команда ЗОШ №4 у складі: Атращенкова А., Літкевич Ж., Ковтун А., Кулик М., друге місце у команди НВК №2 у складі: Вінникова А., Кулак Д., Шихайло К., Бездідько Ю., третє місце посіла команда ЗОШ №3 у складі: Тітарєва О., Душка Ю., Гончаренко О., Губаренко А.
Всі переможці та призери у командних змаганнях отримали грамоти відповідних ступенів від відділу освіти, а також Кубки переможців серед юнаків та дівчат від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: II етап міського турніру з баскетболу 3×3 серед шкільних команд молодшої вікової категорії!