які цього року стали переможцями.

18 липня для урочистого відкриття трьох із восьми міні-проектів завітали міський голова Леонід Лазуренко, депутат Харківської обласної ради Микола Уманець, депутати міської ради Ірина Кудря і Лідія Куденко, заступник міського голови, координатор проектів Вячеслав Рубан.
Перший реалізований проект «Зробити молодь сильною» (придбання і встановлення спортивного комплексу STREET SPORT S-60 по вул. Ціолковського, буд. 8а) ініційовано квартальним комітетом № 65. Цей комплекс надасть можливість мешканцям масиву і прилеглих вулиць регулярно займатися вуличними видами спорту, стати енергійними, спритними та вдосконалити техніку воркауту.
Микола Уманець від імені конкурсного комітету привітав присутніх із появою такого чудового спортивного майданчика, вручив сертифікат, який посвідчує успішну реалізацію проекту, і побажав їм зміцнювати свої сили й розширювати свої спортивні можливості.
Міський голова Леонід Лазуренко підкреслив, що міська влада дбає про фізичний розвиток і здоров’я містян: у минулому році провели капітальний ремонт майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, на черзі – будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, який буде розміщено на території, що межує із вулицею гв. генерала Гавенка і провулком Оранжерейним.
Голова квартального комітету Лариса Вітова наголосила на тому, що надзвичайно приємно, що, нарешті, їх мрія здійснилася, і в молоді з’явилася чудова можливість тримати себе в хорошій формі й більше спілкуватися з друзями.
Вартість міні-проекту складає 185 812 грн.

Наступний міні-проект «Творча дитина – квітуча Батьківщина» (придбання музичної апаратури) для Люботинського міського Будинку дитячої і юнацької творчості був поданий на обласний конкурс батьківською радою БДЮТ. Вартість даного проекту становить 91 232 грн.
Колектив педагогів і вихованців надзвичайно задоволені сучасною музичною апаратурою, куди входять акустична система, підсилювач потужності Stereo, мікрофони, 12-ти канальний мікшер, активна акустична система-монітор, – все це дасть можливість збільшити контингент вихованців вокальних гуртків.
Міський голова Леонід Лазуренко і депутат обласної ради Микола Уманець привітали конкурсантів і колектив БДЮТ із перемогою в обласному конкурсі міні-проектів та зазначили, що в Будинку дитячої і юнацької творчості досягають творчих вершин вихованці, які своїми талантами підкорюють не тільки Харківщину, але є й перемагають на всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Місто пишається своїми талантами і намагається створити всі умови для того, щоб якомога краще вони розквітали. Нещодавно після капітального ремонту відкрився Будинок культури, а в найближчих планах є капітальний ремонт будівлі БДЮТ.
Микола Уманець від імені конкурсного комітету вручив конкурсантам сертифікат.
У свою чергу педагоги подякували обласній і міській раді за нове музичне обладнання, яке надасть можливість здійснювати якісну підготовку дітей до конкурсів, концертів, що підвищить авторитет закладу; понад 700 вихованців отримають можливість насолоджуватися якісним звучанням музичних творів, вокалісти зможуть виконувати багатоголосні твори, а юні театрали робити якісне озвучення вистав.
Вячеслав Рубан зазначив, що це вже другий проект, який реалізовується в закладі в рамках обласного конкурсу. У минулому році було плиткою облаштовано подвір’я БДЮТ та встановлено декоративні елементи й паркан.
Вокальний колектив «НОН-СТОП» продемонстрував технічні можливості музичного обладнання та подарував насолоду від пісенного співу.

Цього дня гості також завітали на вулицю Героїв Афганців, де в рамках реалізації обласного конкурсу «Разом в майбутнє» придбано і встановлено дитячий спортивний майданчик «Дуншовка».
На території майданчика зібралися радісні, щасливі дітлахи, які вже повністю опанували елементи майданчика.
Леонід Лазуренко й Микола Уманець привітали дітей та батьків із тим, що на їх вулиці з’явився островок дитинства – ігровий майданчик, де тепер у будь-яку пору року зможуть розважатися й фізично розвиватися діти.
Керівник міні-проекту Павло Ольховський подякував усім причетним до реалізації міні-проекту за можливість користуватися сучасним якісним дитячим майданчиком, що знаходиться в зоні доступності для багатьох дітей. Він надасть можливість задовольнити потреби в руховій активності дітей та організації дозвілля дітей.
Вартість міні-проекту становить 158 688 грн.
Всі проекти реалізовані завдяки співфінансуванню з обласного бюджету – 50% від загальної суми.
Реалізація зазначених проектів допоможе забезпечити розвиток особистості, її моральних якостей та дбайливого ставлення до рідного міста, сприятиме підвищенню активності населення й встановленню тісних зв’язків між місцевими жителями і владою.
Конкурсанти та Люботинська міська рада щиро вдячні голові Харківської обласної ради Сергію Чернову, депутатському корпусу обласної ради, конкурсному комітету за плідну співпрацю, за всебічну підтримку в реалізації міні-проектів, які мають важливе значення для сталого розвитку громади міста.
Альбом: У місті Люботині розпочалося відкриття міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Дата публікації: 15:49 18.07.2019
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024