Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 24.06.2019 року по 05.07.2019 року з обслуговування житлових будинків :

Звіт  про  проведену  роботу
Люботинським  КЖРЕП ЛМРХО  з  24.06.2019 року  по  05.07.2019 року  з  обслуговування  житлових  будинків :

1.Проведено обстеження представниками підприємства стану внутрішньобудинкової мережі водовідведення   житлового  будинку  по вул. Ціолковського,8А(2під.) на   звернення   мешканців   2під.  з  виявлення  причин  протікання.

2.Проведено  представниками  підприємства  комісійне  обстеження  по  житловому будинку за  адресою вул.Будівельна,13 (1під.-кв.5)  з  питання   перепланування  несущих конструкцій балконного прорізу за звернення мешканців  кв.1.

3.Виконано роботи  з  поточного ремонту сходів  в під’їзд  по  житловому   будинку  вул. Локомотивна, 1Д (3під.), вул. Локомотивна,1Г (1під.) та сходів в підвальне приміщення  по  житловому   будинку  пров. Оранжерейний,8(підвал) на  звернення  мешканців.

4.Виконано  роботи  з  усунення  протікання  внітрушньо будинкової  мережі  водопостачання  житлового будинку по вул. Будівельній,9(1під.) на  звернення  мешканців кв.1.

5.Виконано роботи  з  поточного  ремонту  внутрішньо будинкової  мережі водовідведення житлового будинку по вул. Ціолковського,9(підвал) та поточний ремонт внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Локомотивна,1В (підвал - заміна труб - 5п.м.), вул. Будівельна,9(1під.-підвал-7п.м.) на  звернення  мешканців.

6.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту   шиферної покрівлі входу в підвальне приміщення  житлового будинку по вул. Ціолковського,8(1під.- вхід  в підвальне приміщення), вул. Світла,11(3під.-вхід в підвальне приміщення ) на  звернення  мешканців.

7.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню  житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.,

8.Проводиться  робота  з  мешканцями  багатоповерхових  житлових  будинків  по  укладанню  договорів  на  послуги  з  утримання  житлових  будинків   на  2019 рік.

9.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

-  виконано заміну ламп та ремонт світильників місць загального користування  по  житловим будинкам: вул. Локомотивна,1Г (2під.-1пов.),вул. Будівельна,11(1під.-1,2пов.), вул. Будівельна,9 (2під.-1пов.,3під.-2пов.);

виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення по житловому будинку вул. Будівельна,11(2під.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                          П.О.Ткаченко
Дата публікації: 10:54 05.07.2019