Оголошення про особистий виїзний прийом громадян прокурором Автономної Республіки Крим

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57.

16 травня 2017 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Харківської області (м. Харків, вул. Б. Хмельницького, 4) прокурором Автономної Республіки Крим Мамедовим Гюндузом Айдиновичем буде проводитись виїзний прийом громадян», які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України — вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та з інших питань.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57.

Дата публікації: 15:18 12.05.2017