1 липня – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ !
1 липня – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ !

1 липня – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ !

З святом, ВАС, шановні АРХІТЕКТОРИ! Творчої наснаги та можливості реалізації своїх найкращих проектів на території нашого міста.

У архітекторів сьогодні професійне свято, в цей можна констатувати,  що в результаті розоблених та затверджених в останні роки 4 детальних планів території з’явилась можливість 14 мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України, отримати земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва  і до 100 громадян цієї категорії,  під індивідуальне будівництво. Також завдяки зазначеній містобудівній документації маємо перспективу будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу, амбулаторії  сімейної медицини та очисних споруд. Крім того завдяки розроблених архітекторами  проектів та підтримки обласної державної адміністрації і депутатів всіх рівнів, капітально відремонтовано будинок культури (який не працював більше 20 років) капітально ремонтується  лікарня, буде реконструйовано дитсадок, а також ряд інших об’єктів  соціально культурного призначення та інженерно-транспортної інфастуктури.
      Щодо  остаточного  закінчення генерального плану, то   затримка  його затвердження  пов’язана з тим, що за останні два роки Мінрегіоном України введено в дію  велику кількість нових нормативно - правових актів, зокрема стосовно розробки обов’язкової Стратегічної екологічної оцінки,  які вимагають виконання додаткових  робіт, що  і виконується на теперішній час. 
       Крім того одним з основних зауважень до вже розробленого генплану, зазначено, що всю документацію необхідно привести у відповідність до ДБН Б.2.2-12-2018 "Планування і забудова територій"(проте розробка генплану здійснювалась згідно з ДБН 360-92** "Містобудування, планування і забудова територій", який був чинний останні 17 років, з 19.03.2002р.).  В той же час, останні десять місяців йшов ряд судових позовів щодо чинності нововведеного ДБН Б.2.2-12-2018 "Планування і забудова територій", і лише 13.06.2019р. завершилось протистояння, яке тривало з серпня 2018р.  Це і стало  причиною, затримки в процедурі погодження  Генплану. Маємо надію, що  останні судові рішення дозволять закінчити  процес погодження генерального плану та дадуть поштовх для подальшого розвитку міста
        Великою зручністю для мешканців міста,  при введенні житла в експлуатацію, стала передача функцій державного архітектурно-будівельного контролю відділу з питань містобудування, архітектури та держварбудконтролю  виконкому Люботинської міської ради. Зокрема продовжується введення житла в експлуатацію шляхом  так званої "будівельної амністії", що дозволило за  перше півріччя ввести в експлуатацію 20 індивідуальних  житлових  будинків загальною площею 1828 м2, а їх мешканцям зареєструвати право власності.
        На підставі взаємної домовленості міського голови Лазуренка Л.І  та ректора ХНУБА Шкодовського Ю.М.,   на базі відділу з питань містобудування, архітектури, проходять практичні заняття студентів архітекторів-містобудівників цього вишу та розробляються курсові і дипломні проекти на реальних об’єктах щодо розвитку м. Люботина.  Це вже стало доброю традицією і деякі з цих робіт  періодично виставляються на огляд в приміщеннях виконкому.   
        В цей день хочемо  подякувати всім архітекторам, а також  не байдужим та віримо, що за підтримки громади  та депутатського корпусу, зможемо розвивати наше славне місто у туристично-рекреаційному напрямку, зберегти та використовувати, в рамках законодавства, наше довкілля і пам’ятки  архітектури національного значення - Парк (ландшафтний парк «Швейцарія») і «Комплекс споруд  заміської садибі» (Садиба князів Святополк-Мирських в Гиївці), що дасть змогу сприймати їх,  як основну складову в утворенні вітчизняного туристичного продукту та дозволить в м. Люботині будувати  більш якісне та комфортне  життєве середовище.
      З святом, ВАС, шановні АРХІТЕКТОРИ! Творчої наснаги та можливості  реалізації своїх найкращих проектів на території нашого міста.
 
 
З глибокою повагою та надією на подальшу співпрацю,
                 
  Міський голова     Л. Лазуренко
 
Начальник     відділу   з   питань    містобудування, архітектури та 
держархбудконтролю -головний архітектор міста
                                       С. Кравченко
 
Переглядів: 279
Дата публікації: 15:09 01.07.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Нові та оновлені сторінки
Спеціальні рахунки Люботинської міської територіальної виборчої комісії для внесення грошової застав   26.09.2020
Адреса, графік роботи Люботинської міської територіальної виборчої комісії   26.09.2020
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   25.09.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 21.09.2020 року по 25.09.2020 року з обслуговув   25.09.2020
Розпорядження № 196 "Про скликання XCII (позачергової) сесії Люботинської міської ради VII скликання   24.09.2020
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 17 грудня 2019 року №569 «Про міський бюджет мі   24.09.2020
В зв’язку з ремонтними роботами 25.09.2020 р. з 09:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   24.09.2020
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Громова буде відключення водопостачання з 09.00-17.   24.09.2020
В зв’язку з ремонтними роботами 28.09.2020 р. з 09:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   23.09.2020
Оголошується конкурс на посаду директора Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Люб   23.09.2020
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>